Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKjo nuk pritej, është e martuar por Olta flenë në të njejtin...

Kjo nuk pritej, është e martuar por Olta flenë në të njejtin shtrat me Luizin

Luizi dhe Olta janë kundërshtarët më të fortë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania, por shpesh fansat i kanë konsideruar si një dyshe që shkojnë shumë me njëri tjetrin.

Mbrëmë ata janë vendosur perballë një sfide që duhej ta bëjnë ni cifte dhe fati u qëlloi që ata të dy të jenë bashkë. Olta dhe Luizi duhet që deri të martën të qëndrojnë brenda një bluze, shkruan InfoKosova.

Ata duhet të funksionojnë secili me nga një dorë dhe doren që e kanë përfundri bluzës duhet që mos ta përdorin fare sikur mos ta kishin pasi kjo eshte nje loje qe do u shtoj atyre 20 mije euro nese e fitojne te gjithe banoret.

E pasi vetëm gjatë natës lejohen që të fjenë vetëm, para pak minutash Luizi ka dashur të flej ndaj është dashur që të shtrihen në një shtrat dhe Olta ka pranuar por kjo ishte një qudi për banorët që po i shohin kaq të afërt./InfoKosova/Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit