Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo padyshim është pishina më e frikshme në botë

Kjo padyshim është pishina më e frikshme në botë

Një apartament luksoz në Teksas ka një pishinë prej qelqi në çati, duke iu dhënë notuesve një pamje të frikshme nën ta të një rruge të nxënë 500 metra poshtë tyre.

I quajtur “Pishina Qiell”, pishina ndodhet në katin e 42-të të Kullës “Market Square” dhe është rreth 4m e gjerë duke u shtrirë kështu edhe jashtë ndërtesës.

Dhe një video e publikuar kohët e fundit në YouTube, tregon se si është të notosh në këtë pishinë të frikshme.

Shikojeni pishinën:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/109024230501875/

https://youtu.be/7vfwLklAdYY

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit