Web Analytics
BallinaUncategorizedKjo politikane e ka shkruar tekstin e hitit “Maturant” të Motrave Mustafa

Kjo politikane e ka shkruar tekstin e hitit “Maturant” të Motrave Mustafa

Motrat Mustafa janë dyshja e famshme e muzikës folklorike dhe asaj popullore, që ja kanë dalë sukseshëm gjithmonë.

Ato kanë karrierë të gjatë me këngë hite, të njohura dhe të pëlqyera nga publiku i gjërë, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja e kanë edhe një hit për maturantet, këngën me titull “Maturant”, e shndërrua në hit dhe tejet e dëgjuar kudo.

A e dinit që tekstin e kësaj kënge të mirënjohur e ka shkruar politikanja dhe ish deputetja Xhevahire Izmaku?

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit