Samanta Karavella ishte e ftuar në emisionin “Prive” të Liberta Spahiut, shkruan “InfoKosova”.

Në rubrikën ku bëhen 25 pyetje për të ftuarit kësaj jave ishte Samanta e cila ipte përgjigjjet e saj.

Por, kur gazetari e pyeti atë se për çfarë do ta linte muzikën, Samanta hoqi syzet dhe shumë e vendosur dhe disi sikur nervoze e i tha gazetarit se kush të tha ty që do ta lë muzikën!?

Kjo përgjigjje e Samantës i siguron fansat e saj që mos të shqetësohen fare ngase këngëtarja Karavella nuk e ka ndërmend të tërhiqet nga muzika, të paktën njëherë jo./InfoKosova/