Kjo vajzë e vogël e kopjon veshjen e Bora Zemanit, sa e ëmbël duket

Bora Zemanin e adhurojnë një numër i madh i njerëzve, vajza dhe djem duke përfshirë edhe fëmijë.

Nëpër Instagram qarkullojnë video të ndryshme ku fëmijë të moshave të ndryshme e përqafojnë në rrugë, apo në vende ku e takojnë.

Së fundmi, ndryshe nga herat e tjera një vogëlushe e ka pëlqyer veshjen e Borës, dhe e ka realizuar të njejtën.

Vogëlushja zgjodhi të pozojë sikur Bora në foton e realizuar me fustanin e njejtë./Kosovarja/