Kjo vajzë tani është këngëtare e njohur

Që nga paraqitja e saj e parë në skenë, ajo arriti të bëhet njëra ndër këngëtaret më të famshme e të dashura për publikun shqiptar, që fama e saj depërtoj jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë Kosovës.

Është kjo këngëtarja Dafina Zeqiri e cila gjithmonë është përfolur për stilin e saj të veçantë dhe për pozitivitetin që i ka sjell skenës muzikore.

E si shumë yje të njohura të estradës që kishim kureshtjen të dijmë se si kanë qënë, edhe për Dafinën kemi një imazh kur ajo ishte fëmijë.

Që e vogël Dafina duket se ka pasur një stil të veçantë, por që ngjashmëria me dukjen e tashme të saj duke se ka ndryshuar goxha, kjo për shkak të ndërhyrjeve kirurgjike që i ka bërë.

Për më shumë krahasojeni ju!/Kosovarja/