Kjo video dëshmon të kundërtën e asaj se çfarë deklaroj Zuna në lidhje me Loredanën

Mbrëmë reperi libanez Zuna shkroi në Instagram se ai nuk është në lidhje dashurie me Loredana Zefin, por thjesht punojnë bashkë në muzikë, dhe se nuk ka asnjë problem me Mozzik-un.

“Uff postova qe një kohë të gjatë dhe më pas një çast i drejtpërdrejtë argëtues.

Unë dhe Loredana kohët e fundit jemi argëtuar shumë.

Punuam në muzikë së bashku dhe kështu kaluam më shumë kohë bashkë.

Ajo është njëra nga artistet më të ‘egër’ në Gjermani dhe unë punoj vetëm me më të mirët!!!

Faleminderit në çdo rast të gjithë Youtubers për promovimin, e vlerësoj shumë këtë njerëz. Prandaj, jepni ‘hapësirën’ albumit, por jini të sinqertë.

Tani jemi duke punuar së bashku në biznes dhe e kuptojmë njëri-tjetrin.

Nuk e di nëse diçka do të zhvillohet në një moment, por ne aktualisht jemi u argëtuar.

Ajo është një nënë beqare tani, kështu që keni pak respekt për të.

Ju mund të hidheni mbi mua. Unë gjithashtu nuk kam asnjë problem me Mozzikun, ta sqaroj këtë.

Askush nga ne nuk duhet të ndërhyjë në punët e tyre.

Në këtë në sens.

Zuna është ende beqar, më shkruani në DM at loredana”, shkroi Zuna.

Por, pavarësisht se u fotografuan javën e kaluar në aeroportin e Zyrih-ut, video më poshtë e realizuar nga një udhëtarë në aeroplanin në të cilin ndodheshin Loredana dhe Zuna thotë të kundërtën!

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/675995273205006/?t=0