Kjo vogëlushe është fytyrë e njohur për publikun shqiptar

Mirsa Kerqeli është këngëtare e dalluar që nga fillimi i karrierës e cila bëri bujë të madhe duke qenë shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Edhe pse ka kohë që nuk është aktive në muzikë Mirsa vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale që kujdeset që gjithmonë të sjellë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Kësaj radhe ajo vendosi ti hap arkivat duke ndarë imazhe të bukura nga fëmijëria e saj.

E bukur dhe e ëmbël Mirsa po duket njësoj siç është tani./Kosovarja/