Web Analytics

Klan Kosova lëshon “bajrakun”, shpall fitues të edicionit të dytë të “Big Brother VIP Kosova” Lumbardh Salihun

Botuar nga: InfoKosova

Pas 105 ditëve qëndrimi brenda shtëpisë së famshme publiku zgjodhi për fitues Lumbardh Salihu.

Lumbardhi ishte finalisti i katert i cili  ishte pretendentet për fitore, shkruan InfoKosova.

Blerando dhe Shqipja ishin dyshja e cila kishin më së shumti gjasa të marrin cmimin e madh.

E po ky Big Brother ishte plot surpiza, pasi shumë fansa neper komente u ndjen të zhgenjyer.

Megjithate Lumit i urojm ta gëzoj këtë fitore të ‘zbehtë’./InfoKosova/

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT