Kledi zgjedhi Beatrixin në një darkë romantike! E dashura e tij shfaqet sonte në “Big Brother Vip”

Kledi është zgjedhur si banori më i preferuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Kjo bëri që Kledi të ketë disa benefite nga vëllai i madh, duke përfshirë këtu një darkë romantike, shkruan GazetaBlic.

E përzgjedhura e Kledit për ta shijuar këtë darkë ishte Beatrix dhe dyshja duket se kaluan kohë mjaft të mirë.

Krahas kësaj, në promon e emisionit u zbulua se Kledi do të surprizohet sonte nga e dashura e tij, Halua.

Së fundi, Halua ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ku edhe foli për eksperincën e Kledit brenda shtëpisë.

“Big Brother është diçka e re, është një eskperiment i ri, natyrisht që ai është larg nga familja, nga njerzit e dashur një respekt i madh për mua që ka ecur aq mirë, është shumë i dashur”, u shpreh ajo./Blic/