Web Analytics

Koha kur Butrint Imeri i ngjante Luizit (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Dy këngëtaret me te përfolur janë Luiz Ejlli dhe Butrint Imeri.

Ndonëse njeri me karrierë me te suksesshme, tjetri po jeton ‘epokën’ e tij, shkruan InfoKosova.

Të dy më se shumti kanë marr vëmendje me romancat e tyre me moderatoren Kiara Tito.

Butrinti vite me parë ka qenë në një lidhje me bukuroshe, ndërsa është Luizi ai i cili po shijon lidhjen e tij po me Kiara Titon.

Fenomeni Luiz Ejlli ka marr një jehon ne te gjitha trevat shqiptare.

Pasi lye flokët ne Big Brother me ngjyre te bardh, shumë djem po i shohim duke e imituar ata vip dhe qytetar te thjeshtë.

E këtë ngjyrë te flokëve duke se vite me parë e ka mbajtur edhe Butrint Imeri.

Shikoni dhe vlerësoni se cili po duket me bukur./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të FUNDIT