Web Analytics
BallinaSHOWBIZKoha kur Dafina Zeqiri shfaqej përkrah anëtareve të grupit BabaStars

Koha kur Dafina Zeqiri shfaqej përkrah anëtareve të grupit BabaStars

Këngëtarja Dafina Zeqiri ishte shumë e përafërt me anëtarët e grupit “BabaStars”.

Projekte të ndryshme solli këngëtarja bashkë me anëtaret e këtij grupi.

Përveç projekteve muzikore këngëtarja krijoi një lidhje më njërin nga ish-liderët e këtij grupi, Ledri Vula.

Por këngëtarja pas disa kohësh u nda nga reperi dhe i ndau rrugët edhe me anëtaret e tjerë të këtij grupi.

Ndërkohë ua risjellë një video që i përket vitit 2012, ku këngëtarja ishte në një intervistë në emisionin “Rubikon” përkrahë anëtarëve të këtij grupi.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit