Koha kur Donaldi i “ruante” lopët

Aktori Donald Veshaj po merr vëmendje të madhe me hyrjen e tij në spektaklin “Big Brother Albania Vip”.

Pamja, sinqeriteti, mençuria dhe karakteri i tij e bënë atë njërin nga lojtaret favorit në ketë spektakël, shkruan InfoKosova.

26 vjecari, vazhdon të marr vëmendje edhe me stilin e tij të jetesës.

Ai madje nuk kishte hezituar vite më parë të postonte foto në instagramin e tij pran një kafshe shtëpiake./InfoKosova/

Shiko foton: