Kohë pandemie, Mozzik po qëndron në mal

Mozzik përveç muzikës ka treguar se ka edhe një pasion hiking-un dhe qëndrimin në natyrë.

Të paktën këtë e ka dëshmuar në postimet që bën në Instagram përmes të cilave tregon se sa herë që ka kohë të lirë ai e praktikon ecjen dhe eksplorimin vendeve të ndryshme malore në Kosovë.

Edhe këtë kohë kur bota po lufton ndaj pandemisë globale COVID-19, reperi ferizajas ka qëndruar në natyrë nga ku ka sjellur edhe disa postime.

Ndryshe, reperi i famshëm kohë më parë ka publikuar këngën “Auf Ëiedersehen”, këngë kjo mjaft e suksesshme dhe deri më tani ka arritur mbi 16 milionë klikime në kanalin Youtube./Indeksonline/