Kombinon flokët më veshjen, Nickit i del gjoksi

Është një nga reperet më të njohura në botë.

Nicki Minaj për vite më radhë ka arritur që të ketë shumë ndjekës e këtë gjë e arriti me stilin unik që ka.

Pos me muzikë, reperja është aktive edhe me rrjetet sociale.

Ajo në Instagram së fundmi ka hedhur një foto ku shihet se bëri një kombinim interesant mes ngjyrës së flokëve dhe veshjes.

Por, edhe kësaj radhe, vëmendje mori gjoksi bombastik.