Web Analytics
BallinaLAJMEAKTUALEKomentatorit i del flaka, ja si i këndon bukuroshes në Euro 2020!

Komentatorit i del flaka, ja si i këndon bukuroshes në Euro 2020!

Komentatori arab nuk përmbahet kur e sheh bukuroshen dhe merr frymë thellë.

Lere që merr frymë thellë por ia nis edhe këndon.

Gati i del flaka komentatorit arab, saqë ia thur një këngë të bukur kësaj bukuroshe në tribunat e stadiumit.

Kjo ndodhi gjatë ndeshjes Rusi – Finlandë.

Raportohet se ishte tifoze ruse por komenatori arab nuk u përmbajt dot!

“Ajri në zemrën time u rrit dhe u dashurova.

Nuk është faji im, ishte aksidentale Unë nuk kam asgjë tjetër në jetën time Unë, zemra ime, dhe gjithçka i përket asaj”, i këndon komentatori.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit