Komenti epik i Loredanës pasi Mozzik pozoi i rrethuar me femra superseksi

Mozzik së shpejti do të vijë me projektin e tij më të ri muzikor.

Reperi e bëri vet të ditur lajmin përmes rrjeteve sociale ku publikoi një fotografi i rrethuar me femra.

Fotoja është nga xhirimet e videoklipit që mban titullin “Dashni me fotoshop”.

Por më së shumti mori vëmendje komenti i Loredanës, e cila vërtetoi se nuk është aspak xheloze.

Përkundrazi, ajo i la atij komentin që askush nuk e priste duke shkruar “Ay ay ay ay playboy” kështu, ajo tregoi para të gjithve se lidhja e tyre është shumë e fortë dhe nuk ka vende për xhelozi të tilla.

Vetëm disa ditë më parë çifti sollën projektin e titulluar “Oh digga” ndërsa pritet që së shpejti të publikohet edhe albumi i përbashkët i tyre.