Web Analytics
BallinaSHOWBIZKomenti i pazakontë i Rita Orës në fotografinë e dasmës së Naomi...

Komenti i pazakontë i Rita Orës në fotografinë e dasmës së Naomi Biden

Rita Ora la një koment të pazakontë në fotot e Instagramit të Vogue Magazine të vajzës së Presidentit Amerikan Joe Biden, Naomi Biden në dasmën e saj me Peter Neal.

Naomi, 28 vjeç, u pa duke puthur burrin e saj të ri Peter, 25 vjeç, në foto teksa qëndronin pranë një torte me nivele të larta, por, në vend që t’i ofronte çiftit urimet e tyre siç mund të presin disa, këngëtarja Rita, 31 vjeç, shkoi në seksionin e komenteve dhe shkroi: ‘Pse jam kaq e bezdisshme’.

Postimi i yllit të popit Rita la disa komentues të hutuar, ndërsa njëri u përgjigj: “Vajzë çfarë”.

Megjithatë, një burim i afërt me yllin tha për MailOnline se komenti i Ritës ishte një ‘Insta blip’.

Naomi u martua në Shtëpinë e Bardhë të shtunën në një ceremoni të vogël në natyrë e rrethuar nga familja dhe miqtë e saj.

Ishte dasma e parë e mbajtur në Shtëpinë e Bardhë në gati dy dekada dhe e 19-ta e njohur që u zhvillua atje, pas ceremonisë, Naomi dhe Peter pozuan për foto në portikun jugor të Shtëpisë së Bardhë, velloja e gjatë e nuses duke fryrë në erë.

Të dy kishin veshur Ralph Lauren me Naomi-n me një fustan me mëngë të gjata me një vello të gjatë deri në katedrale dhe Peter me një kostum marine me 3 pjesë./Panorama/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit