Web Analytics
BallinaUncategorizedKompania e shqiptarëve të Kosovës, me dinamit rrafshon objektin gjigant në Gjermani

Kompania e shqiptarëve të Kosovës, me dinamit rrafshon objektin gjigant në Gjermani

Vëllezërit ndërmarrës Nazmi, Gani dhe Ilmi Viqa, janë pronarë të kompanisë së suksesshme në Gjermani, AWR GmbH.

Kompania e tyre që ka selinë në Shtutgart, sot ka qindra të punësuar, ndërsa është një nga kryesoret për demolime në Gjermani.

Se kësaj kompanie i besohen detyra shumë delikate, është videoja e postuar më poshtë.

Aty shihet një objekt i madh (që ngjan me hotel), i cili brenda pak çastesh rrafshohet për toke përmes shpërthimeve precize të dinamitit.

Për më shumë, shikojeni videon:

https://www.facebook.com/fehmi.ferati.9/videos/10154993576609627/

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit