Kompletet e zeza ish theksojnë format e trupit Lolës

Lola Haradinaj po vazhdon të mahnit me format trupore.

Si në fustane ashtu në komplete ajo duket mirë në cdo veshje, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo u shfaq e veshur në komplete të zeza.

Dhe po i rrinë kaq bukur sa po duket zonjë e rëndë./InfoKosova/