Web Analytics

Komshinjtë e Nora Istrefit janë shumë me fat që e shohin këtë pamje ҫdo ditë

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në lagje dhe po duket më e bukur se kurrë më parë./ORAinfo/

Shiko fotot:

Të FUNDIT