3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Komunitetet më të izoluara në botë !

Komunitetet më të izoluara në botë !

A keni dashur ndonjëherë të merrni telefonin tuaj dhe të fshiheni nga pjesa tjetër e botës?

Shumë prej nesh, këto ndjenja ndonjëherë janë reciproke, shkruan InfoKosova.

Por për disa, kjo nevojë për privatësi është e vazhdueshme dhe intensive.

Ata zgjedhin të jetojnë dhe punojnë në vende ku puna është e pakët.

Shikoni këto ndërtesa dhe vende të largëta./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics