Web Analytics

‘Konfirmohet’ Bora shtatzënë për herën e dytë?

Nga: InfoKosova

Bora është rikthyer në top titujt e mediave online pas ribashkimit me aktorin Doabld Veshaj.

Këtë e bënë të ditur përmes emisionit ku u panë bashk dhe dasmës së opinionistit Arber Hajdari, shkruan InfoKosova.

Në emisionin ‘Më lërë të flas’, Romeo kishte lëshuar një deklaratë të papritu.

“Mos e shqetësoni se Bora shtatzënë”, tha Romeo teksa Bora dhe Donaldi heshtën./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT