Web Analytics
BallinaSHOWBIZKonfirmohet ndarja e Roberti dha Laureta

Konfirmohet ndarja e Roberti dha Laureta

Një javë më parë InfoKosova, iu njoftojë se disa fansa kishin vënë re ‘ndarjen’ e Robertit dhe Lauretes, ku krejt kjo erdhi si pasoj duke mos publikuar fotografi më të përbashkëta.

E pas dy ditë të këtij artikulli Roberti dhe Laureta fshin të gjitha fotot e përbashkëta ku kjo e fundit u zhduk plotësisht nga instagrami, shkruan InfoKosova.

Me këtë gjë çifti në fjalë konfirmoj gjithqka se ndarja e tyre është më së e vërtet.

Kujtojmë se çifti u nda ende pa i mbushur pesë muaj lidhje./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit