Web Analytics
BallinaSHOWBIZKonfirmohet opinionistja e dytë e “BBV Kosova”

Konfirmohet opinionistja e dytë e “BBV Kosova”

Pas Olti Currit është zbuluar edhe opinionistja e dytë e “Big Brother Vip Kosova”.

Burime ekskluzive për “iconstyle al” bëjnë me dije se në poltronin e opinionistes do të ulet edhe ish-miss Kosova, Afërdita Paqarada.

Prej disa ditësh tashmë po qarkullonin në media aludime se pikërisht Afërdita mund të ishte opinionistja e reality-show-t.

Mirëpo tanimë nuk ka dyshime!

Sipas burimeve tona të sigurta, ish-miss-i do të jetë pjesë e “BBV Kosova” në rolin e opinionistes dhe ne mezi presim ta shikojmë atë në një rol të tillë.

“Big Brother Vip Kosova” ka bërë tashmë të ditur edhe datën e fillimit të edicionit të tij të parë.

5 DHJETOR-i – është data kur do të nisë reality-show i shumëpritur.

Tjetër informacion që dihet tashmë është edhe është se programi do të moderohet nga Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi.

Disa kohë më parë u konfirmua se ajo që e mbante peng “BBVK” të fillonte ishte shtëpia, punimet e së cilës akoma nuk kishin përfunduar.

E ftuar në një intervistë moderatorja Jonida Vokshi u shpreh se shtëpia e “Big Brother Vip Kosova” është drejt fundit, ka mbetur vetëm të vendoset data e nisjes së transmetimit.

Organizatorët edhe atë e vendosën dhe do jetë pikërisht e hëna e parë e muajit dhjetor./Iconstyle/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit