Konkurentët e “Përputhen” adhurues të këngës së Donaldit

Konkurentët e emsionit “Përputhen” komentohen shumë në mediat rozë, përshkak të situatave të ndryshme që krijojnë në emision.

Takime, mosmarrëveshje e deri tek situatat më të pa zakonshme, shihen në këtë format televiziv, shkruan”Kosovarja”.

Shumica e tyre janë shumë aktiv në rrjetet sociale me imazhe të ndryshme, nga përditshmëria e tyre.

Mirëpo, një detaj që bije shumë në sy është se ata e duan shumë këngën e re të Doandit, në bashkëpunim me binjakun e tij dhe shokun e tyrë të ngushtë, Eglit Doda.

Mund të vëreni se shumë shpesh ata ndajnë video me këngën e fundit të treshes.

Shiko videon: