Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKonkurrencë e fortë? Ish-fituesi i Big Brother 2, bëhet pjesë e shtëpisë

Konkurrencë e fortë? Ish-fituesi i Big Brother 2, bëhet pjesë e shtëpisë

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Qetsori, ish-banor i Big Brother Vip dhe fitues i edicionit të dytë të Big Brother, është banori më i ri i shtëpisë. Ai u prit shumë mirë nga banorët.

Loja e Qetsorit në “Big Brotherin” e tij është komentuar shumë nga Luizi, të cilën e ka admiruar. Tashmë ai po komentohet si konkurrent i fortë.

Mbetët të shihet në vazhdim se çfarë do të sjell Qetsori në shtëpi edhe pse i njejti nuk pati fatin te kishte nje bilete fati gjate qendrimit te tij ne shtepi.

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit