Konkurrentja e Përputhën vjen pa të brendshme në emision dhe tregon zogun

Është vajza më zhurmagjike në emisionin e Përputhën.

Bëhet fjalë për Mikela Pupa, shkruan InfoKosova.

Zeshkanja bukuroshe ka mahnitur fansat e saj me paraqitjen e radhës.

Me fustanin shumë të hapur, Mikela tregoj më shumë se c’duhej./InfoKosova/

Shiko foton: