Konkurrentja nga Kosova del nga vetja dhe shpërthen në britma, kjo është arsyeja

Filloreta është konkurrentja e fundit femër që është bërë pjesë e “Për’puthen”, ajo është Kosova dhe qysh në fillim ka treguar se është bërë pjesë e programit vetëm për Mevlanin.

Në puntatën e sotme ajo ka treguar një rrëfim prekës të saj, Filloreta para se të bëhej pjesë e programit ishte duke u njohur me një djalë por që një javë para se ajo të futej në “Për’puthen”, ai ka ndërruar jetë.

Derisa ajo po shpjegonte ishte njëri nga konkurrentët që po qeshte kështu duke e nxjerrë Filloretën nga vetja.

Konkurrentja nga Kosova shpërtheu në britma, derisa edhe moderatorja e programit i kërkoi të qetësohej./Lajmi.net/