-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina LIFESTYLE Konsumoi 3 litra ujë në ditë, duket 10 vjet më e re

Konsumoi 3 litra ujë në ditë, duket 10 vjet më e re

Nëna e dy fëmijëve, Sarah Smith (ne foto, lart) thotë se kishte pirë më shumë se 3 litra ujë në ditë dhe fytyra e saj duket 10 vjet më e re.

Pas vitesh të tëra vuajtjesh nga dhimbja e kokës dhe nga tretja 42 vjeçarja pas një konsultimi me neurologen dhe dietologen kishte pranuar të jetë pjesë e një eksperimenti një mujor.

Një foto para dhe pas eksperimentit tregon qartë transformimin dramatik që ka pësuar fytyra e saj, dhe për të cilën gruaja thotë se është falë konsumimit të ujit.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics