Web Analytics
BallinaUncategorizedKoreja e Veriut lejon vetëm 15 modele flokësh, ja cilat janë ato

Koreja e Veriut lejon vetëm 15 modele flokësh, ja cilat janë ato

Deklaratat e forta të Presidentit amerikan kundër Koresë së Veriut e ka kthyer vëmendjen së tepërmi në shtetin që është nën drejtimin e diktatorit Kim Jong un.

Dhe nga ato çfarë raportohet në mediat ndërkombëtare, në Korenë e Veriut, ashtu siç ndodh rëndomë në shtetet diktatoriale ka vetëm disa modele të lejuar flokësh.

Në total janë 30 modele flokësh, 15 për femrat dhe 15 për meshkujt.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit