Koronavirusi s’i ndal aktorët e “Çka ka shpija”

Njëri prej serialeve më të shikuara në vend, “Çka ka shpija”, po vijon xhirimet këtyre ditëve, ndonëse prezentë është koronavirusi.

Aktorja simpatike e këtij serialie, “Republika” ka publikuar disa fotografi gjatë xhirimeve.

Megjithatë, Teuta Krasniqi dhe të tjerët shihet se po respektojnë rregullat.

Ata kanë vendosur maska për preventiv ndaj covid-19.

Shiko fotot: