Web Analytics
BallinaKosnett: Nëse shihni ndonjë rast korrupsioni, na njoftoni neve

Kosnett: Nëse shihni ndonjë rast korrupsioni, na njoftoni neve

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip S. Kosnett, ka thënë se askush nuk duhet të jetë i liruar nga hetimi për korrupsion.

Kështu u shpreh ai në llogarinë “Twitter”.

“Lufta kundër korrupsionit është punë e çdo qytetari dhe askush nuk duhet të jetë i liruar nga hetimet për korrupsion.

Nëse dyshoni se dikush i punësuar në ambasadë, prokurim ose programe, ne duam ta dimë.

Thirrni në numrat +383 38 5959 5959 dhe vizitoni bit.ly/36dsFIS për detaje të tjera”, ka shkruar Kosnett.

Rrjetet Sociale

630,284FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit