Web Analytics
BallinaUncategorizedKOSOVA 13 VITE SHTET I PAVARUR, URIMET E VIP-VE SHQIPTARE NUK KANE...

KOSOVA 13 VITE SHTET I PAVARUR, URIMET E VIP-VE SHQIPTARE NUK KANE FUND!

17 shkurti eshte nje dite shume e vecante per shqiptaret ane e mbane botes.

13 vite me pare Kosova u shpall shtet i pavarur.

Festimet e kesaj dite kane filluar qe ne mengjes me ngritjen e flamurit ku pjesemarrese ka qene dhe presidentja ne detyre Vjosa Osmani.

Gjithashtu jane bere homazhe dhe ne varrin e ish presidentit te Kosoves Ibrahim Rugova.

Urimet nuk kane munguar as ne rrjetet sociale ku shume prej personazheve te njohur kane bere urimet e tyre dhe shprehen te lumtur per kete dite.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit