Web Analytics
BallinaLAJMEKosova e pranishme në Asamblenë e NATO-s në Madrid

Kosova e pranishme në Asamblenë e NATO-s në Madrid

Kosova ka qenë e pranishme në Asamblenë e NATO-s në Madrid.

Delegacioni i Kosovës ka qenë i përbërë nga Driton Hyseni dhe Xhavit Haliti.

Diskutimeve u ka prirë Ministri spanjos i Mbrotjes, njofton KlanKosova.

Tema kryesore e diskutimit ishte ” Pushtimi e Çlirimi i Ukrainës.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit