Web Analytics
BallinaUncategorizedKosovari me Audi arrinë shpejtësinë 306 km/h

Kosovari me Audi arrinë shpejtësinë 306 km/h

Shpejtësia për shumë njerëz është tërheqëse andaj këtë kënaqësi mundohen ta arrijnë gjatë vozitjes.

Një video është publikuar në rrjetin social Instagram, ku nga mbishkrimi tregohet se kush është vozitësi.

E siç duket ai është një kosovar, i cili shihet duke vozitur me shpejtësi mjaftë të madhe dhe po ashtu duke e dëgjuar reperin kosovar 2 Ton.

Nga kjo video shihet se si vozitësi shpejtësinë e arrinë deri në 306 km/h brenda pak sekondave./Indeksonline/

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/170299117715374/

Rrjetet Sociale

630,284FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit