-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina KURIOZITETE Kosovari vë në shitje “aeroplanin e sapoardhur nga Zvicra”, “bombardohet” nga komentet...

Kosovari vë në shitje “aeroplanin e sapoardhur nga Zvicra”, “bombardohet” nga komentet e shumta

Në një shpallje të publikuar në rrjetet sociale nga një person shkruan se “shitet një aeroplan për 6 persona, i sapoardhur nga Zvicra, i padoganuar”.

Përveç “përshkrimit”, në shpallje i është vënë edhe çmimi i aeroplanit – 35 mijë euro.

Dhe kjo shpallje e pazakontë, sigurisht u ka bërë përshtypje përdoruesve të shumtë të rrjeteve sociale.

Por çfarë bie në sy nga kjo shpallje, janë komentet e shumta dhe interesante të tyre.

“Sa t’kalume ka edhe çfarë goma ka, të dimrit apo të verës”, është njëri nga komentet.

Gjithashtu një tjetër përdorues ka shkruar:

“A ka klimë o vlla, a o tiptronik edhe sa i bohet plini”.

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics