Kourtney nxeh rrjetin, shfaqet pa jelek

Kourtney Kardashian ka treguar se ka ndjekur një terapi me dy sesione derisa më vonë ka pozuar për revistën Health

“Gjithmonë i hetoj gjërat para se ato të bëhen të mëdha”, ka thënë ajo për terapinë e saj para disa viteve.

Kourtney Kardashian vetëm tani ka treguar se ka bërë një sesion me psikologjike për ankthin disa javë më parë dhe tani ndihet mirë.

40 vjeçarja po ashtu i ka thënë revistës “Health” derisa ka dashur që të tërheq vëmendjen se duhet të jeni të vëmendshëm ndaj ç’rregullimeve që keni në trup. /GazetaExpress/