Krejt bukuroshet shkuan në Dubai për “pushime” vetëm vajza e Lutës në Egjipt

Kënga Haziri është vajza e Lutfi Hazirit, politikani i LDK-së dhe njëherit kryetari i Gjilanit, shkruan “InfoKosova”.

Kënga është e bukur dhe ka një pamje mahnitëse.

Së fundmi kishte shkuar në Egjipt për ta shijuar botën e nxehtë arabe.

E nga atje Kënga po na ofroi pamje të bukura ku shihet se po kënaqet.

Këto pamje të saj mund t’i shihni edhe ju tani./InfoKosova/