Krenari merr nusen më hot nga Shqipëria

Luana Vjollca po shijon disa ditë pushimi.

Luana Vjollca pas suksesit me këngën e fundit në bashkëpunim me Jay Santos i ka gjet vetes edhe pak kohë për pushim.

Bukuroshja ka filluar pushimet në bregdet, dhe kanë qenë të shpeshta imazhet e ndara në bikini, ajo së fundmi vuri në fokus asetet trupore.

Teksa pozonte në bikini të verdha nga ballkoni i hotelit, Luana në plan të parë kishte vënë gjoksin e saj dhe këmbët e tonifikuara.