Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaKrijohet situatë e rëndë në Big Brotherin e Kosovës, ndodh përplasje e...

Krijohet situatë e rëndë në Big Brotherin e Kosovës, ndodh përplasje e ashpër mes Artanit dhe Stresit

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Artani në një bisedë që kishte me Stresin, i ka thënë këtij të fundit se ka dalë keq në sytë e audiencës në një moment në spektaklin e mbrëmshëm Prime.

Artani ka thënë se Stresi brenda shtëpisë së “Vëllai të Madh” është duke funksionuar “nën direktivat e Xhulit”.

“Dje ke rënë shumë keq. E ke vërtetuar që je nën direktiva të Xhulit, me anë të shenjave të gishtërinjve”, i ka thënë Artani, Stresit pos tjerash.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit