Bukuroshja shqiptare, Kristela Gjoka vazhdon të bëjë pluhur sa herë qe paraqitet në media.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet me bikini dhe ekspozon komplet të pasmet.

Pas të cilës komentet nuk kanë të ndalur nga fansat e saj të cilët duket se janë “çmendur” me pamjen e saj.

Kristela hovin  famës e mori në kohën e martesës më këngëtarin kosovar Noga, me të cilin pas pak kohe u divorcua.