Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKristi tha “po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë, reagon...

Kristi tha “po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë, reagon ashpër ajo

Një deklaratë e Kristit për Kiarën, në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ka marrë vëmendjen dhe është bërë virale. Kristi u shpreh se nëse do të donte do ta kishte bërë Kiarën për vete.

“Po ta doja Kiarën e kisha kap me kohë”- tha Kristi, e që më pas reagoj vetë Kiara, kurse Luizi qëndroi më i tërhequr.

“Nuk është hera e parë, është hera e tretë që e bën. Unë ia pranova faljen kur tha “ti je pa karakter” dhe “ti je e pavlerë”, tani “të kisha kapur shumë shpejt”, këtë nuk e pranoj më. Jo Kristi të jetë, por të jetë Zoti, nuk ia fal më. I kam thënë kujdes me çfarë nxjerr nga goja. U shqetësova se e pashë Luizin shumë keq”, tha Kiara.

Kurse Luizi tha se nëse do të ishim jashtë kjo që tha Kristi do të bëhej lajm.

“U tregove shumë burracak. Nuk je djalë që të dalin fjalët pa kontrolluar. Unë nuk e kam as dashnore, as nuk dua të kaloj kohën me të, por ti nëse do të ishim jashtë do të ishe “lajm i fundit”, sepse jemi VIP-a”, tha ai.

Tutje, Kiara tha se nëse do ta bënte Luizi një vajze tjetër këtë, atëherë do bëhej lajm kurse kur e bëri Kristi nuk është aq e rëndë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit