Web Analytics

Krizë në marrëdhënie, çfarë po ndodh mes Einxhel dhe DJ Dagz?

Dje DJ Dagz, një nga DJ më të mirë në vend festoi ditëlindjen e e 32-të.

IndeksOnline mbrëmë shkruajti për lidhjen e tij dhe Einxhel.

Siç duket çifti po kalojnë një ‘’krizë’’.

Krejt kjo pasi Einxhel nuk i urojë ditëlindjen Dagzit dhe as nuk u pa e pranishme në festën e ditëlindjes së tij.

Dyshja u bë prindër i një djali simpatik të quajtur Trev.

Nga rubrika