10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Kroatja superseksi që po i trullos të gjithë me gjoksin fantastik

Kroatja superseksi që po i trullos të gjithë me gjoksin fantastik

Natalia Barulich është një prej modeleve më “HOT” në Instagram.

Ajo nxjerr vazhdimisht foto në llogarinë e saj, që ndiqet nga mbi 2.4 milion njerëz.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të bukuroshes kubano-kroate, që shquhet për trupin, e sidomos për gjoksin e saj superhot./InfoKosova/

Shiko Fotot:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics