Kryebashkiaku i Tiranës rezulton pozitiv nga Covid-19

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai, duke treguar se ndjehet mirë më shëndet ashtu sikurse dhe familja e tij.

Veliaj ka thënë se tash punën do ta bëj nga shtëpia dhe ka porositur të gjithë të respektojnë masat.

https://www.facebook.com/ErionVeliaj/posts/10158704941146926