Web Analytics
BallinaSHOWBIZKu mbeti Enca pas festës së ditëlindjes?

Ku mbeti Enca pas festës së ditëlindjes?

Edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore, Enca po e shijon çdo moment të jetës së saj.

Para dy javësh ajo kishte ditëlindjen.

Me kete rast kengetarja ndau pamje na festa në rrjetet sociale.

Por, ka ca që nuk është lajmëruar me imazhe të reja.

Së fundi, ajo përmes instaStory ka treguar se është rikthyer në vendlindje, në Tiranë.

Ajo kishte vizituar një nga restorantet luksoze dhe dukej se po relaksohej mjaftë shumë.

Ndryshe, ka kohe se Enca nuk ka sjellur ndonje projekt te ri muzikor.

Por sipas saj kete kohe me se shumti i’a ka kushtuar vetes./kosovarja

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit