Ku përfunduan Don Gjoni e Enca pas xhirimeve të videoklipit?

Don Gjoni është shndërruar në senzacionin e fundit të skenës muzikore në vend.

Industria produktive muzikore shqiptare, tashmë e ka edhe një emër premtues, që është reperi shpërthyes nga Drenica, shkruan “Kosovarja”.

Don Gjoni e ka edhe një bashkëpunim me Encen, këngën me titull “Break Down”, që u dëgjua, por edhe komentua gjatë nga fansat e dy këngëtarëve.

Pas përfundimit të xhirimeve të videoklipit, thuhet se Don Gjoni dhe Enca ishin “në qiellin e shtatë”.