5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Ku po i kalon Anxhelina pushimet dhe ish i dashuri i saj

Ku po i kalon Anxhelina pushimet dhe ish i dashuri i saj

U bënë vite që ata janë ndarë, ishte kohë e bukur sa ishin bashkë, edhe pse asnjëherë nuk u dha arsyeja e ndarjes së tyre, shkruan “InfoKosova”.

Anxhelina dhe Fatmiri thonë se në mes tyre ka mbetur një miqësi dhe respekt, ditë më parë Anxhelina u pa në festën e mbeses së Fatmirit.

Ndërsa sot ata shihen se janë duke pushuar Anxhela ne Turqi ndërsa Fatmiri ne Greqi, a mos njëri nga këto vende do jetë edhe pika e takimit, mos vallë do ketë një rikthim i lidhjës së dashur së tyre.

Mbetët të shihet, të dy bëjnë jetë luksoze, jete nate me miq shumë, duke mos munguar dhe aventurat, por deri më tani asnjëri nuk ka bërë publike ndonjë lidhje.

Sikur presin njëri tjetrin./InfoKosova/

Shiko Fotot tjera të Anxhelinës:

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics