Web Analytics
BallinaUncategorizedKujt i thotë ‘më fal’ gruaja e Daut Haradinajt?

Kujt i thotë ‘më fal’ gruaja e Daut Haradinajt?

Gruaja e kryetarit të grupit parlamentar të AAK-së, Lola Haradinaj arrin gjithmonë të jetë e bukur.

Bashkëshortja e Daut Haradinajt njihet për mënyrën se si prezantohet kudo, dhe gjithmonë merr komente pozitive.

Ajo është shumë aktive në median sociale ku edhe merr vazhdimisht pëlqime dhe komente nga më pozitivet.

Por së fundmi Lola ka publikuar edhe një foto ku ka rënë në sy edhe një koment “Sorry sorry” i cili ka bërë shumë përshtypje.

“Sorry sorry”, kishte shkruajtur ajo, që ndoshta e ka fjalën për këngën e Taynës “Sorry”.

Lola është nënë e dy fëmijëve, por kjo nuk e ka penguar aspak që ta mbajë trupin në super formë.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit